Натуральная продукция

×

Чучман Тетяна та Володимир

Наш ЦЕНТР ЗДОРОВ*Я ТА КРАСИ (Інформаційний Центр) в місті Мелітополь, Запорізької області, офіційно представляє українську компанію «НОВЕ ЖИТТЯ», яка заснована 13 січня 2005 року в місті Дніпро (Дніпропетровськ) і пропонує свої товари та послуги на ринку України та за її межами, а саме: -Комп'ютерне тестування за допомогою медичного діагностичного комплексу «Медбіотех»:

Цілі комп'ютерного тестування в «Нове Життя» - визначення вихідного рівня здоров'я людини і схильність до різних захворювань, встановлення причин патологічного процесу, відстеження динаміки оздоровлення, своєчасна корекція плану оздоровлення. Комп'ютерне тестування візуально показує роботу кожного органу і системи організму людини в даний момент, його функціональні можливості, дає можливість дізнатися: проблеми в якому органі або системі стали визначальними для виникнення захворювання.

  • Профілактика здоров'я за допомогою препаратів лікувально-профілактичного спрямування Торгової Марки «НОВЕ ЖИТТЯ»:

Нетрадиційна медицина, яку нерідко називають альтернативною медициною, об'єднує методи діагностики, профілактики і лікування хвороб, які з якихось причин не отримали загального визнання у лікарів традиційної медицини, до того ж і недостатня грамотність лікарів в нутриціології (наука про харчування). Багато лікарів досі вважають, що всі необхідні для здоров'я Біологічно Активні Речовини людина може отримати зі звичайних продуктів харчування. До фіто-препаратів-БАД (Біологічно Активні Добавки) вони ставляться не як до щоденної їжі, а як до вітамінотерапії, яку слід приймати курсами, причому бажано під наглядом лікаря. Це помилка не дозволяє лікарям побачити в БАД свою місію і поставитися до них з усією серйозністю. Адже кінцева мета лікаря - вчити людей бути здоровими !!! Згадайте знамениті слова Гіппократа: "ліки повинні бути їжею, а їжа ліками". Які в теперішній час ліки, крім БАД, можуть бути їжею.

Один з найкоротших і надійних шляхів до здоров'я лежить через вживання БАД (нутрицевтиків). Нутріцевтики - це біологічно активні добавки, що застосовуються для спрямованої зміни складу їжі. Нутріцевтики повинні доводити зміст у раціонах харчових речовин до рівня, який відповідає потребам даної людини.

Для забезпечення індивідуального підходу до досягнення оптимального здоров'я, фахівцями компанії «НОВЕ ЖИТТЯ» розроблені БАД, в основі застосування яких лежать принципи раціонального харчування, прагнення до оптимального самопочуття, які допоможуть Вам жити здоровим життям.

  • Натуральна продукція для краси і здоров'я:

  • краса з зовні:

Сьогодні спеціалісти КОМПАНІЇ використовують найсучасніші методи і технології удосконалення способів отримання максимальної користі з рослинної сировини. Українська Торгова Марка «НОВЕ ЖИТТЯ» пропонує ринку серію з натуральних косметичних засобів, це: - КРЕМА УНІВЕРСАЛЬНІ; - КРЕМА КОСМЕТИЧНІ; - декоративна косметика; - ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ; - шампуні і бальзами; - гелі ДЛЯ ДУША І ВМИВАННЯ; - МАСКИ І скраб; - ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА порожниною рота, МОЛОЧКО КОСМЕТИЧНЕ; - лосьйони та тоніки КОСМЕТИЧНІ; - БАЛЬЗАМИ; - мийні засоби тощо. Вся лінійка товарів відповідає сучасним санітарно-гігієнічним вимогам. Компанія «НОВЕ ЖИТТЯ» має міжнародні сертифікати ISO 9001 і ХАSP 22000, що означає виробництво Європейського рівня.

КОРИСТУЙТЕСЬ НАТУРАЛЬНИМ !!! Це запорука ВАШОГО ЗДОРОВ'Я і ДОВГОЛІТТЯ !!!

  • здоров'я зсередини:

Правильне харчування - запорука міцного здоров'я і природної краси, гарного настрою, працездатності, стійкості організму до простудних, інфекційних та інших захворювань.

Реєструйтесь в інтернет-магазині та отримуйте знижку на всю лінійку товарів ТМ «НОВЕ ЖИТТЯ». А, МИ - ВАМ бажаємо Любові, Здоров*я, Щастя і Добра!!!

*Все истории успеха являются индивидуальными отзывами наших партнеров. Успех вашего бизнеса с New Life зависит от вас.

Стать партнером

Зарегистрируйся сейчас
Регистрация